elegal - advokátní kancelář

GDPR
Menu

Školení Právo pro e-shopy

Proč dorazit:

Protože právních nástrah, co vám můžou zkomplikovat podnikání, není zrovna málo. Víte třeba, na co si dát pozor v obchodních podmínkách, aby se reklamace zákazníků neproměnily v noční můru? Po kterých údajích na vašem webu jde při svých kontrolách ČOIka? Nebo proč se může škaredě nevyplatit používat fotky z fotobank? Tohle a spoustu dalších zapeklitostí vám objasní Andrea Pavelcová.

 

Bojíte se nudné právničiny? Zbytečně. Naše školení vás bude bavit, za to dáme ruku do ohně. Nečekejte suchý výčet paragrafů, ale nálož příkladů z praxe podaných způsobem, který vám utkví v hlavě.

 

Kdy: únor 2020 (upřesníme)

Kde: Praha

Cena: upřesníme

 

Nechcete si nechat školení ujít? Zanechte nám e-mail a my se vám s přesným termínem ozveme:

 

Co se na školení naučíte:

  • Jaké máte jako provozovatel e-shopu povinnosti: od povinných údajů na webu, přes nejčastější chyby, po kterých jde ČOIka, po věci, nad kterými jde přimhouřit oko

  • Jak si nastavit všeobecné obchodní podmínky, abyste byli spokojení vy i zákazník: co by v nich nemělo chybět, jak, kdy a o čem zákazníka informovat, jak nastavit odstoupení od smlouvy.

  • Jak řešit reklamace zákazníků: řídit se rčením "náš zákazník, náš pán" je sice chvályhodné, vychytralost některých zákazníků vás ale v kombinaci s neznalostí přesných mezí reklamací může přivést na buben.

  • Jak se popasovat s ochranou osobních údajů: s těmi totiž e-shopaři pracují úplně všude - od nákupního košíku, přes newslettery po sociální sítě. A je to tenký led.

  • Jak svůj e-shop propagovat bez právních přešlapů: Co je to nekalá soutěž a proč by vás to mělo zajímat, jak popsat a nafotit zboží v e-shopu lákavě a přitom v mezích zákona, jak nastavit PPC reklamy právně správně, co (ne)můžete dávat na Facebook? A v neposlední řadě: jak se nespálit při spolupráci s influencery?

Pro koho se školení hodí:

  • pro majitele e-shopů a všechny, kdo o založení e-shopu uvažují
  • pro agentury nebo freelancery, kteří mají ve svém klientském portfoliu e-shopy
  • pro zaměstnance e-shopu, kteří mají na starosti správu webu, zákaznickou komunikaci nebo marketing

Školením vás provede:

Andrea Pavelcová, právnička se zaměřením na právo v e-commerce, marketingu a GDPR.

 

 

 

 

 

 

Co říkají ti, které jsme už proškolili:

"Včerejší přednáška byla naprosto skvělá! A to jsem těch právnických zažil už několik, které byly nesrozumitelné, teoretické, a nudné. Včera to byl naprostý opak."

"Chtěla bych poděkovat za včerejší úžasnou přednášku! Bylo to pro mě opravdu velice přínosné. Pracuji v online marketingu 3 roky a díky přednášce Vím, na co si dát větší pozor a chránit sebe, ale na co také případně upozornit své klienty a chránit tak také je. "

"Včera jsem byla na Vašem semináři a musím říct, že jsem ho přímo ’hltala’ – skutečně skvěle podané, zábavné a hlavně poučné!"

Partner školení: