elegal - advokátní kancelář

GDPR
Menu

Hledáme posilu

Jakou?

  • jednoho koncipienta nebo advokáta, co mezi nás zapadne a má zkušenosti s právem duševního vlastnictví

Proč vás potřebujeme

Protože je nás osm, práce máme nad hlavu a chceme ji dělat pořádně. To znamená nesedět u ní od rána do noci, ale mít taky čas vyčistit si hlavu a věnovat se třeba svým koníčkům. A na to už teď potřebujeme být aspoň v devíti.

Jak to u nás (ne)chodí

  • Nečekejte právníky, co chrlí čísla paragrafů v každé větě. S klienty mluvíme lidsky a srozumitelně a čekáme, že vy budete taky. 
  • Nezakládáme si na sešněrovaném dress codu, „casual Friday“ je u nás celý týden. Na schůzky s klienty samozřejmě jedině na slušňáka, ale do kanceláře si choďte klidně v pytli od brambor.
  • Věříme si a máme volnost. Zajímá nás kvalitně odvedená práce, ne to, jestli jste v práci do večera nebo se vám oběd protáhne na dvě hodiny. A když občas potřebujete pracovat doma z gauče, stačí říct.
  • Spolupracujeme a nebojíme se u toho spolu nesouhlasit. Protože co právník, to názor. Nikdo z nás si nemyslí, že má patent na rozum a všichni rádi diskutujeme a vymýšlíme všechny možné cesty a řešení. 

Co budete dělat:

Nejčastěji pomáháme podnikatelům, start-upům, e-shopařům a marketérům. Vaše odbornost by se tedy měla pohybovat v oblasti obchodního práva a práva duševního vlastnictví. A pokud budete rozumět tomu, jak to právně funguje v technologiích 21. století, bude to značka ideál. 

A kromě samotného právničení:

  • Učit se a vzdělávat se, bez toho to nejde.
  • Taky bychom vás rádi vedli k přednášení – často vystupujeme na konferencích, workshopech, seminářích apod.
  • A když občas zvládnete sepsat nějaký užitečný článek nebo komentář do médií, budeme nadšení. 

Zní vám to smysluplně? Pošlete nám svoje CV na info@e-legal.cz. Víc než tituly z prestižních škol a zkušenosti ve zvučně znějících advokátních kancelářích nás ohromí nadšení a elán, vaše osobnost a to, jak mezi nás zapadnete ↓

(Informace o zpracování osobních údajů)