elegal - advokátní kancelář

GDPR
Menu

Našli jsme šéfa, seznamte se!

Přes prázdniny jsme intenzivně pátrali po někom, kdo se u nás chopí kormidla a bude držet ten správný kurz. Bylo to náročné, ale extrémně obohacující. Životopisy, které nám dorazily, šly do stovek, pohovorů jsme absolvovali pár desítek a všichni kandidáti, se kterými jsme se osobně potkali, byli absolutně skvělí a inspirující. Nebudeme vás už napínat - nejvíc nás oslnil Přemysl Marek.

Přemek není v řízení advokátní kanceláře žádný zelenáč - několik let stál postupně v čele slovenské a české pobočky PETERKA & PARTNERS. Přinese k nám nejenom čerstvý vítr, dlouholeté zkušenosti, ale taky novou expertízu. Kromě toho, že je zkušený manažer, je také výborný advokát se specializací na oblast fúzí a akvizic (M&A). 

Spojte se s Přemkem na LinkedInu, kde se dozvíte o jeho dosavadní kariérní dráze víc. Zajímá vás i to, čemu se věnuje ve volném čase? Mrkněte na náš Facebook, kde jsme na něj prozradili i pár věcí ze soukromého života. Pořád málo? Brzy se můžete těšit na dvojrozhovor s Přemkem a Petrou, jak to u nás v eLegal chodí a co chceme zlepšit, jak celá ta výměna stráží probíhá a proč jsme vsadili zrovna na něj. 

A co bude dělat Petra, která AK eLegal vybudovala a 5 let vedla? 

To, co vždycky chtěla a s řízením kanceláře ji na to zbývalo času jen pomálu - školit, lektorovat, přednášet, zkrátka předávat právní know-how svým osobitým způsobem, který bourá všechny představy o suchopárných advokátech a mýty, že právo je nuda. 

Přímo k vám do firmy si ji můžete vyptat kdykoliv se vám zachce (moc to neodkládejte, podzimní kalendář se jí plní dost rychle), od listopadu a hlavně po Novém roce pak plánujeme nálož veřejných školení. Kromě žádaných témat jako je Právo v marketingu, Právo pro start-upy a podnikatele, GDPR nebo Právo v e-commerce se můžete těšit i na několik zbrusu nových oblastí. Aby vám nic neuniklo, upište se nám do newsletteru. Budete vědět o všech školeních a důležitých právních novinkách.

Tisíceré díky za pomoc

Vám, co jste nám pomohli pátrání po novém šéfovi šířit skrze sociální sítě nebo osobní kontakty, nastotisíckrát děkujeme! A protože vám to taky hezky šlo, byli bychom moc rádi, kdybyste nám pomohli s další pátračkou - tentokrát totiž sháníme dalšího koncipienta nebo advokáta